S-1200B39-M5T1U
MFR.Part #
S-1200B39-M5T1U
JLCPCB Part #
C5880324
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 3.9V 40uA 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS