S-1200B34-A6T1U
MFR.Part #
S-1200B34-A6T1U
JLCPCB Part #
C5740357
Package
HSNT-6A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 3.4V 40uA 60mV@(100mA) 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive HSNT-6A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS