S-1200B17-A6T1U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1200B17-A6T1U
JLCPCB Part #
C5740325
Package
HSNT-6A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 10V 150mA 40uA 510mV@(100mA) 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive HSNT-6A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS