S-11L10D24-I6T2U
MFR.Part #
S-11L10D24-I6T2U
JLCPCB Part #
C5903330
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 16uA 2.4V 3.65V 55dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS