S-1165B44MC-N7DTFU
MFR.Part #
S-1165B44MC-N7DTFU
JLCPCB Part #
C5903238
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 35uA 4.4V 6.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS