S-1165B29MC-N6OTFU
MFR.Part #
S-1165B29MC-N6OTFU
JLCPCB Part #
C6288572
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.9V 35uA 5.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS