S-1165B26MC-N6LTFG
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1165B26MC-N6LTFG
JLCPCB Part #
C5880221
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.6V 200mA 6.5V 65uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS