S-1142D62I-E6T1U
MFR.Part #
S-1142D62I-E6T1U
JLCPCB Part #
C6461361
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 50V 6.2V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS