S-1142D35H-E6T2U
MFR.Part #
S-1142D35H-E6T2U
JLCPCB Part #
C3748578
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 200mA 3.5V 300mV@(100mA) 45dB@(100Hz) 4uA 50V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS