S-1142D28H-E6T2U
MFR.Part #
S-1142D28H-E6T2U
JLCPCB Part #
C3752334
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 2.8V 200mA 450mV@(100mA) 45dB@(100Hz) 50V 9uA Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS