S-1142C25H-E6T2U
MFR.Part #
S-1142C25H-E6T2U
JLCPCB Part #
C5740079
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 2.5V 200mA 45dB@(100Hz) 50V 600mV@(100mA) 9uA Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS