S-1133B36-I8T1U
MFR.Part #
S-1133B36-I8T1U
JLCPCB Part #
C6288436
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mV@(100mA) 3.6V 300mA 60dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SNT-8A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS