S-1133B22-U5T1U
MFR.Part #
S-1133B22-U5T1U
JLCPCB Part #
C3751716
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mV@(100mA) 2.2V 300mA 60uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS