S-1133B21-U5T1U
MFR.Part #
S-1133B21-U5T1U
JLCPCB Part #
C3748366
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.1V 230mV@(100mA) 300mA 60uA 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS