S-1122B52MC-L9LTFU
MFR.Part #
S-1122B52MC-L9LTFU
JLCPCB Part #
C3746841
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 290mV@(100mA) 5.2V 50uA 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS