S-1122B41MC-L9ATFU
MFR.Part #
S-1122B41MC-L9ATFU
JLCPCB Part #
C3750029
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 290mV@(100mA) 4.1V 50uA 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS