S-1112B55MC-L7OTFU
MFR.Part #
S-1112B55MC-L7OTFU
JLCPCB Part #
C7304414
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 5.5V 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS