S-1003NA30I-M5T1U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1003NA30I-M5T1U
JLCPCB Part #
C2068182
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3V 950mV~10V Active Low Open Drain Voltage Detector Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS