SU1038220YFB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SU1038220YFB
JLCPCB Part #
C2943202
Package
SMD,10x10mm
Description
2.2A 2.3A 22uH 55.8mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS