SQ4532100MLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SQ4532100MLB
JLCPCB Part #
C21390329
Package
1812
Description
10uH 300mΩ 750mA Unshielded Inductor ±20% 1812 Power Inductors ROHS