SH6038470YLB
MFR.Part #
SH6038470YLB
JLCPCB Part #
C22469191
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
155mΩ 47uH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS