SH6038120YLB
MFR.Part #
SH6038120YLB
JLCPCB Part #
C22469183
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
1.7A 12uH 53mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS