SH60286R0YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SH60286R0YLB
JLCPCB Part #
C22469178
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
2.3A 2A 30mΩ 6uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS