SH5028560YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SH5028560YLB
JLCPCB Part #
C22469307
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
264mΩ 56uH 600mA 720mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS