SH40284R7YLB
MFR.Part #
SH40284R7YLB
JLCPCB Part #
C22469257
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.3A 1.55A 4.7uH 47mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS