SH4028471YLB
MFR.Part #
SH4028471YLB
JLCPCB Part #
C22469256
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
155mA 2.128Ω 240mA 470uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS