SH4028390YLB
MFR.Part #
SH4028390YLB
JLCPCB Part #
C22469251
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
196mΩ 39uH 500mA 795mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS