SH4028120YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SH4028120YLB
JLCPCB Part #
C22469235
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.12A 12uH 850mA 95mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS