SF0905652YLB
MFR.Part #
SF0905652YLB
JLCPCB Part #
C2928269
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05Ω 2 300mA 500V 6.5mH@100kHz 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS