SF0504102YLB
MFR.Part #
SF0504102YLB
JLCPCB Part #
C21390302
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 2.7uH@100kHz 50V 60mΩ SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS