SF0502142YLB
MFR.Part #
SF0502142YLB
JLCPCB Part #
C21390299
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.4kΩ@100MHz 1.5A 10MΩ 125V 2.6uH 50V 55mΩ SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS