ESN8040680MFB
MFR.Part #
ESN8040680MFB
JLCPCB Part #
C22395505
Package
SMD,8x8mm
Description
1.2A 1.45A 196mΩ 68uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS