ESN4030100MFB
MFR.Part #
ESN4030100MFB
JLCPCB Part #
C22395466
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1.95A 10uH 115mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS