ESN40201R5YFB
MFR.Part #
ESN40201R5YFB
JLCPCB Part #
C22395453
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 1.98A 35mΩ 4.45A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS