ESN30152R2MFB
MFR.Part #
ESN30152R2MFB
JLCPCB Part #
C22395447
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1.6A 2.2uH 60mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS