ESN25124R7MFB
MFR.Part #
ESN25124R7MFB
JLCPCB Part #
C22395509
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.1A 1.1A 190mΩ 4.7uH ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS