ESN2512220MFB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ESN2512220MFB
JLCPCB Part #
C22395511
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1Ω 22uH 450mA 480mA ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS