ESF4532220YLB
MFR.Part #
ESF4532220YLB
JLCPCB Part #
C49247953
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1Ω 2 22uH@100kHz 310mA 500Ω@10MHz 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS