CM45325R6KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM45325R6KSB
JLCPCB Part #
C2928629
Description
1.1Ω 300mA 5.6uH Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS