CC4532820KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532820KSB
JLCPCB Part #
C22469156
Description
10@2.52MHz 200mA 3.5Ω 8.5MHz 82uH Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS