CC45323R3KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC45323R3KSB
JLCPCB Part #
C22469145
Description
10@7.96MHz 220mΩ 3.3uH 55MHz 750mA Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS