CC4532270KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532270KSB
JLCPCB Part #
C22469138
Description
1.2Ω 10@2.52MHz 16MHz 27uH 330mA Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS