CC4532101KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532101KSB
JLCPCB Part #
C22469125
Description
100uH 180mA 20@0.796MHz 4Ω 8MHz Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS