CC4532100KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532100KSB
JLCPCB Part #
C22469124
Package
1812
Description
10@2.52MHz 10uH 27MHz 500mΩ 550mA Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS