CC32254R7KSB
MFR.Part #
CC32254R7KSB
JLCPCB Part #
C22469120
Description
10@7.96MHz 320mA 4.7uH 50MHz 520mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS