CC3225330KSB
MFR.Part #
CC3225330KSB
JLCPCB Part #
C22469117
Description
115mA 15@2.52MHz 17MHz 3.64Ω 33uH Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS