ASF4532110YCB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ASF4532110YCB
JLCPCB Part #
C21390291
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 11uH@100kHz 2 500mΩ 50V 600Ω@10MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS