PKX020A0X43-SRZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
PKX020A0X43-SRZ
JLCPCB Part #
C6952073
Package
SMD-17P,12.2x12.2mm
Description
1 20A 4.5V~14.4V 600mV~3.63V 93.9% SMD-17P,12.2x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS