PJT020A0X3-SRZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
PJT020A0X3-SRZ
JLCPCB Part #
C7327941
Package
SMD-17P,12.2x12.2mm
Description
1 20A 4.5V~14.4V 510mV~3.63V 93.9% SMD-17P,12.2x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS