PJT014A0X3-SRZ
MFR.Part #
PJT014A0X3-SRZ
JLCPCB Part #
C5828579
Package
SMD-17P,12.2x12.2mm
Description
1 14A 4.5V~14.4V 510mV~5.5V 95.2% SMD-17P,12.2x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS